Darmowe Spiny Coin Master & Coins z Tymi Codziennymi Linkami!

Chcesz wiedzieć, gdzie można zdobyć darmowe spiny do Coin Master? To jest najlepsze miejsce, aby znaleźć je codziennie. Nasza lista zawiera nie tylko dzisiejsze linki, ale także te z przeszłości, więc jeśli przegapiłeś któryś z nich, wciąż masz szansę je odebrać!

Linki do najnowszych darmowych spinów i monet są zbierane z oficjalnych profili Coin Master na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Wszystkie z nich są bezpieczne i sprawdzone pod kątem działania przed aktualizacją!

Codzienne Darmowe Spiny i Linki do Coin Master

DataOpisLink
2024-07-2225 obrotówLink
2024-07-2225 obrotówLink
2024-07-2225 obrotówLink
2024-07-2260 obrotówLink
2024-07-2225 obrotówLink
2024-07-2225 obrotówLink
2024-07-2125 obrotówLink
2024-07-2125 obrotówLink
2024-07-2125 obrotówLink
2024-07-2110 obrotów, 1 milion monetLink
2024-07-2125 obrotówLink
2024-07-2125 obrotówLink
2024-07-2025 obrotówLink
2024-07-2010 obrotów, 1 milion monetLink
2024-07-2025 obrotówLink
2024-07-2025 obrotówLink
2024-07-2025 obrotówLink
2024-07-2010 obrotów, 1 milion monetLink
2024-07-1925 obrotówLink
2024-07-1910 obrotów, 1 milion monetLink
2024-07-1925 obrotówLink
2024-07-1925 obrotówLink
2024-07-1925 obrotówLink
2024-07-1825 obrotówLink
2024-07-18Dziesięć obrotów i milion monetLink
Darmowe Spiny Coin Master

Jak zdobyć więcej Darmowe Spiny i Monety dla Coin Master

Zaglądanie tutaj po codzienne linki to nie jedyny sposób, w jaki możesz zdobyć darmowe spiny i monety dla Coin Master!

 • Śledź Coin Master w mediach społecznościowych
  Każdego dnia Moon Active, twórca Coin Master, udostępnia garść linków, które możesz śledzić, aby dostać w swoje ręce darmowe spiny Coin Master. Jeśli będziesz na bieżąco, możesz otrzymać stały strumień darmowych rzeczy za bardzo niewielki wysiłek. Możesz śledzić Coin Master na Facebooku lub Twitterze.
 • Zapisz się na prezenty emailowe
  Jeśli zapiszesz się na emailowe prezenty, możesz zdobyć garść darmowych spinów Coin Master każdego dnia, po prostu podążając za linkiem na swoim telefonie. Do tej pory nie natknęliśmy się na żaden spam, więc jest to szybka i łatwa metoda na zdobycie darmowych spinów.
 • Zaproś przyjaciół
  Za każdym razem, gdy zaprosisz znajomego, który z powodzeniem dołączy do Coin Master przez Facebooka, otrzymasz 40 darmowych spinów Coin Master, co jest nie lada gratką. Nie muszą oni nawet grać w grę, wystarczy, że ją ściągną i zalogują się przez swoje konto na Facebooku, abyś otrzymał darmowe spiny. Oczywiście, w interesie obu stron jest, abyś w nią zagrał, co prowadzi nas do następnego punktu.
 • Poproś o spiny w prezencie
  Możesz otrzymać do 100 darmowych spinów Coin Master dziennie od swoich przyjaciół, ale aby to osiągnąć musisz mieć 100 aktywnych przyjaciół, którzy będą na tyle uprzejmi, aby wysłać Ci prezent każdego dnia. Każdy prezent składa się z jednego darmowego spinu. Jeśli nie jesteś niesamowicie popularny, jest bardzo mało prawdopodobne, że będziesz miał 100 przyjaciół, a co dopiero 100, którzy będą chcieli zagrać z Tobą w grę. Polecamy udać się do oficjalnej społeczności Reddit lub społeczności na Facebooku, aby spróbować i znaleźć ludzi chętnych do gry z Tobą.
 • Oglądaj reklamy wideo
  Możesz zdobyć ograniczoną liczbę darmowych spinów Coin Master dziennie poprzez oglądanie reklam wideo. Po prostu przewiń do automatu i dotknij przycisku spin energy na dole po prawej stronie. Jeśli go tam nie ma, to znaczy, że skończyły Ci się darmowe spiny, które możesz zdobyć tą metodą na dany dzień, ale jeśli jest, to po prostu w niego stuknij, a obejrzysz reklamę.
 • Spin
  Możesz zdobyć mnóstwo darmowych obrotów Coin Master poprzez obracanie. Jeśli zdobędziesz trzy symbole energii spinów w rzędzie, otrzymasz garść darmowych obrotów. Zbierz ich cały łańcuch i możesz kręcić przez wieki, zanim się skończą.
 • Leveluj swoją wioskę
  Za każdym razem, gdy podniesiesz poziom swojej wioski, otrzymasz kilka darmowych obrotów Coin Master. Nie jest to jednak łatwe, bo zakup nowych budynków i ich ulepszanie kosztuje sporo złota, a żeby podnieść poziom, musisz kupić każdy z nich, łącznie z ulepszeniami. To będzie kosztować sporo spinów, jak na razie.
 • Bierz udział w wydarzeniach
  W Coin Master prawie zawsze odbywa się co najmniej jedno wydarzenie, które może obsypać Cię darmowymi spinami. Podczas przeglądania automatu, spójrz na prawą górną część ekranu. Każdy wirtualny przycisk, który możesz zobaczyć pod menu (które jest wyświetlane jako trzy linie) jest wydarzeniem. Naciśnij na jeden z nich, a zobaczysz, z czym wiąże się każde wydarzenie. Skorzystaj z tych wydarzeń, a możesz zdobyć o wiele więcej darmowych spinów Coin Master niż zwykle.
 • Poczekaj
  To oczywista sugestia, ale warto ją wziąć pod uwagę. Otrzymujesz pięć darmowych spinów co godzinę, a w danym momencie możesz mieć maksymalnie 50 darmowych spinów. Oznacza to, że co dziesięć godzin osiągniesz maksymalną liczbę obrotów, a wszystkie darmowe spiny Coin Master, które zdobędziesz po tym czasie, przestaną istnieć. Zalecamy więc ustawienie sobie przypomnienia, aby odwiedzać Coin Master co dziesięć godzin i wydawać swoje spiny, abyś zawsze zarabiał więcej. Jeśli się poświęcisz, to w końcu zdobędziesz ogromną liczbę dodatkowych spinów, więc warto to zrobić.

Czym jest Coin Master?

Połącz grę strategiczną typu base-building z chaotycznym dreszczykiem emocji automatu do gry, a otrzymasz Coin Master. Rozgrywka jest prosta: kręć automatem, aby wykonać jakąś akcję. Możesz zdobywać Monetę, atakować bazy innych graczy, napadać na składy graczy lub zdobywać tarcze, które zmniejszają efekt ataków innych graczy. Następnie użyj zdobytej monety, aby zbudować i ulepszyć struktury swojej bazy.

Gra Coin Master jest tak prosta, jak tylko się da, więc nie powinno ci zająć dużo czasu, zanim opanujesz mechanikę i zaczniesz grać. Nie oznacza to jednak, że nie ma sposobów na zoptymalizowanie gry i poprawienie doświadczenia w Coin Master. Przeczytaj kompletny przewodnik po grze Coin Master, zawierający wskazówki i sztuczki, które przyspieszą budowanie bazy i ochronią Twój skarb monet przed innymi graczami.

Podstawy

Mistrz Monet Darmowe Spiny

Coin Master rozpoczyna się od krótkiego samouczka, który wprowadza cię w podstawowe mechaniki, a następnie daje ci swobodę rozpoczęcia gry, jak tylko chcesz. To z pewnością wystarczy, by zacząć, ale tutaj zajmiemy się niektórymi mechanikami, których samouczek nie wyjaśnia.

Wszystko w Coin Master kręci się wokół zdobywania i wydawania monet. Istnieją trzy podstawowe sposoby zarabiania Monet w Coin Master (poza wydawaniem na nie prawdziwych pieniędzy):

 • wygrywanie monet z automatu do gry
 • atakowanie baz innych graczy
 • najeżdżanie baz innych graczy

Aby wykonać jedną z tych akcji, musisz zakręcić automatem do gry.

Automat do gry

Automaty do gry są najważniejszym elementem gry i to właśnie na nich spędzisz większość czasu. Możesz dostać się do automatu otwierając menu gry i wybierając go lub przesuwając palcem w dół z widoku wioski.

Poniżej automatu zobaczysz swoją aktualną liczbę dostępnych spinów. Za każdym razem, gdy zakręcisz maszyną, liczba ta spada o jeden. Kiedy skończą Ci się spiny, będziesz musiał poczekać jakiś czas na ich regenerację lub odwiedzić naszą stronę, aby zdobyć darmowe spiny Coin Master. Automat do gry w Coin Master ma cztery bębny z czterema różnymi symbolami. Jeśli uda Ci się zebrać cztery takie same symbole w rzędzie, natychmiast wykonasz tę akcję. Te cztery symbole to: worek z monetami, młotek, świnia bandyta, tarcza i kapsuła spinowa.

SymbolNagroda
Worek monetWięcej monet
MłotNajazd na losową wioskę (zdobądź monety atakując czyjąś wioskę)
Świnia BandytaNajazd na aktualnego Mistrza Monet
TarczaOchrona dla Twojej wioski (trać mniej monet podczas ataku)
Kapsuła Energii10 darmowych obrotów

Worek monet

Worek z monetami, jak sama nazwa wskazuje, daje Ci monety. W przeciwieństwie do innych obrazków, nie potrzebujesz całego ich rzędu, aby zdobyć nagrodę. Każdy worek z monetami, który zdobędziesz po spinie, daje Ci małą nagrodę, ale zdobycie całego rzędu daje większą wypłatę niż cztery pojedyncze worki z monetami.

Atak – Młot

Zdobądź cały rząd młotów, a zaatakujesz bazę innego gracza. Jeśli połączyłeś swoje konto na Facebooku z Coin Master, możesz wybrać przyjaciela do ataku, w przeciwnym razie gra wybierze losowego gracza.

Wioska gracza pojawi się na Twoim ekranie, a Ty zostaniesz poproszony o wybranie, który z jego budynków chcesz zaatakować. Zaatakowanie budynku daje Ci nagrodę w postaci monety i obniża poziom gwiazdy atakowanego budynku.

Najazd – Świniopas

Bandyta Świnia to symbol uśmiechniętej świni w masce bandyty. Jeśli zdobędziesz cztery takie symbole pod rząd, natychmiast wykonasz najazd.

Inaczej niż w przypadku ataków, nie możesz wybrać celu najazdu. Nad automatem znajduje się imię i obrazek Twojego Mistrza Monet, gracza, który jest Twoim celem najazdu. Kiedy rozpocznie się rajd, zostaniesz przeniesiony do wioski swojego Mistrza Monet. Jednak zamiast atakować jeden z ich budynków, otrzymasz trzy Łopaty, którymi będziesz mógł kopać doły. W wiosce znajduje się kilka miejsc, które możesz wykopać (zaznaczone dużym X). Wybierz trzy dziury do wykopania; niektóre z nich będą zawierały znaczną ilość Monet. Moneta ta jest pobierana bezpośrednio z aktualnego zasobu monet ofiary i jest świetnym sposobem na zdenerwowanie kogoś.

Obrona – Tarcza

Tarcza jest używana do ochrony Twojej bazy przed atakami wroga. Możesz mieć do trzech Tarcz naraz, co oznacza, że jesteś chroniony przed trzema atakami. Jeśli masz Tarczę, kiedy wróg zaatakuje jeden z Twoich budynków, Twój budynek będzie chroniony i nie spadnie jego ocena gwiazdkowa.

Te same zasady dotyczą sytuacji, gdy atakujesz gracza z Tarczą. Nadal zdobędziesz 50 000 monet (znacznie mniej niż w innym przypadku), ale budynek gracza nie otrzyma żadnych obrażeń i nie spadnie jego ocena gwiazdowa. Ważne jest, aby pamiętać, że Tarcza nie chroni Cię przed najazdami.

Zakłady

Jeśli zgromadzisz dużą liczbę obrotów, możesz zawierać zakłady. Kiedy zwiększasz swój Zakład, każdy Spin automatu spędza wiele Spinów, ale zwiększasz też swoje szanse na wielką wygraną. Zakłady pomnażają nagrody, które zdobywasz podczas spinów na Automatach.

Budowanie wioski

Wioski służą jako poziomy w grze Coin Master. Na każdym poziomie znajduje się pięć budynków, które musisz zbudować. Aby go ukończyć i przejść do następnej wioski, musisz ulepszyć wszystkie budynki w swojej obecnej wiosce do 5-gwiazdkowej oceny. Ulepszanie budynków kosztuje Monety, a ulepszenia stają się coraz droższe, im dalej w grze się znajdujesz, więc przygotuj się na harówkę. Budynki nie mają żadnych specjalnych efektów ani funkcji i są jedynie znacznikami postępu w kierunku następnej wioski. Na chwilę obecną w grze Coin Master istnieją 363 wioski, każda z własnym, unikalnym motywem, które możesz ukończyć.

Zemsta

Mechanika Zemsty pozwala ci odegrać się na graczu, który zaatakował twoją wioskę. Jeśli Twoja baza została skutecznie zaatakowana przez innego gracza, masz okazję, aby się odegrać.

Po prostu zakręć automatem do gry. Jeśli zdobędziesz cały rząd Młotów, gra przeniesie Cię do ekranu ataku i przeniesie do losowej wioski. Zwróć uwagę na górę ekranu, powinna tam być opcja Zemsty. Wybierz ją, a gra wyświetli listę wszystkich graczy, którzy ostatnio Cię zaatakowali. Wybierz jednego z nich, a zostaniesz przeniesiony do jego wioski, gdzie będziesz mógł zadać mu ból.

Karty

Karty Mistrza Monet

Karty są zdobywane poprzez otwieranie skrzyń, które są kupowane za Monety. Istnieje kilka tematycznych Kolekcji Kart, a każda Kolekcja zawiera dziewięć Kart. Zbierz wszystkie dziewięć kart w Kolekcji, a zostaniesz nagrodzony bonusami, w tym darmowymi spinami, ogromnym napływem Monet, a nawet zwierzakami.

Istnieją trzy rodzaje skrzyń, które możesz kupić; im droższa skrzynia, tym więcej kart w niej znajdziesz. Jakość kart, które możesz otrzymać ze skrzyni, zależy od Twojego aktualnego poziomu wioski. Kiedy osiągniesz wyższy poziom wioski, masz również szansę na zdobycie specjalnych Złotych Kart z otwieranych skrzyń. Złote Karty są po prostu rzadszymi wersjami innych kart, a ich Kolekcje oferują znacznie większe nagrody po ukończeniu.

Jedną z najbardziej ekscytujących mechanik w grze Coin Master jest system handlu kartami. Możesz wysłać do 5 kart do swoich przyjaciół każdego dnia, więc dobrym pomysłem jest dołączenie do forów i społeczności Coin Master. Wiele z nich ma dedykowane sekcje handlu kartami, gdzie możesz zawierać umowy handlowe z innymi graczami Coin Master.

Skrzynie

Skrzynie Mistrza Monet

Jak wyjaśniono powyżej w sekcji Karty, skrzynie mogą być zakupione w sklepie w grze za Monety. Wszystkie skrzynie mogą dać Ci karty do 5-gwiazdkowego poziomu jakości, ale droższe skrzynie mają większe szanse na upuszczenie kart o wyższej jakości. Wyższe skrzynie mają również niższe szanse na upuszczenie kart niższego poziomu niż skrzynie niższego poziomu, więc jeśli szukasz konkretnej 1-, 2- lub 3-gwiazdkowej karty, aby skompletować Kolekcję Kart, będziesz chciał wydać Monety na skrzynie niższego poziomu.

Ze skrzyń możesz również otrzymać Pet Snacks, Pet XP lub bonusowe Spiny. Są one dodawane do Twojego ekwipunku na samym szczycie otrzymywanych kart, więc nie mają wpływu na prawdopodobieństwo ich wypadnięcia.

Prawdopodobieństwo wypadnięcia kart w zależności od skrzyni

W zależności od tego, którą skrzynię otwierasz, masz większe szanse na wylosowanie konkretnego rarytasu karty. Tylko skrzynie Tajemnic, Rubinowa i Walentynkowa mają szanse na wylosowanie jokera, pozostałe nie.

Drewniane, złote i magiczne skrzynie są dostępne od wioski 3. Mała szczęśliwa skrzynia jest dostępna w wiosce 4, mała wielkanocna skrzynia w wiosce 10, duża wielkanocna skrzynia i szmaragdowa skrzynia w wiosce 20, walentynkowa skrzynia i duża szczęśliwa skrzynia w wiosce 30, skrzynia wikingów i szafirowa skrzynia w wiosce 70, skrzynia fortuny w wiosce 100, rubinowa skrzynia w wiosce 110 i w końcu epicka skrzynia w wiosce 130.

Możesz zobaczyć oficjalne prawdopodobieństwa według Moon Active, dewelopera stojącego za Coin Master. Prawdopodobieństwa skrzyń Bonus Spin zależą od Twojego aktualnego poziomu wioski. Pet XP również działa w ten sam sposób; im wyższy poziom wioski, tym więcej potencjalnego pet XP możesz otrzymać ze skrzyni.

Karta jokera

Karta jokera jest ultra rzadką kartą, którą możesz zdobyć poprzez udział w wydarzeniach Coin Master lub poprzez odblokowywanie tajemniczych skrzyń. Karta joker posiada zdolność przemiany w dowolną kartę, nawet złotą. Zauważ, że karty jokera mają limit czasowy, więc upewnij się, że użyjesz ich zanim stracą ważność!

Zwierzaki

Zwierzęta Mistrza Monet

Zwierzaki to urocze zwierzęta, które towarzyszą Ci podczas najazdów i ataków. Te lojalne małe stworzenia oferują również fajne bonusy, które pomogą Ci w Twojej podróży do zostania Mistrzem Monet. Zwierzaki wykluwają się poprzez wejście na ekran zwierzaków w menu gry lub poprzez dotknięcie Jajka pod Automatem do gry.

Po aktywacji, Twój zwierzak będzie dawał Ci bonus przez następne cztery godziny. Kiedy miną te cztery godziny, Twój zwierzak zaśnie i nie będziesz mógł cieszyć się jego efektami przez dłuższy czas.

Możesz przyspieszyć okres regeneracji, karmiąc swojego zwierzaka smakołykami. Możesz wydać prawdziwe pieniądze, aby natychmiast otrzymać Jedzenie lub wziąć udział w spinie na automacie, aby mieć szansę na zdobycie Smakołyków. Smakołyki są przyznawane wraz z typową nagrodą, którą otrzymujesz za wynik Twojego Spinu.

Efekty przyznawane przez Zwierzaki mogą być zwiększone poprzez dawanie im Eliksirów XP, które podnoszą ich poziom. Podobnie jak Treats, XP Potions mają szansę spadać przy każdym Spinie na Automacie.

 • Tiger
  Tygrys zwiększa ilość monet, które zdobywasz po zaatakowaniu innego gracza. Jak tylko awansujesz Tygrysa, boost monet się zwiększa.
 • Rhino
  Rhino jest odblokowywany poprzez ukończenie Kolekcji Kart Stworzeń. Kiedy jest aktywny, Rhino ma szansę blokować ataki wroga, podobnie jak Tarcza. Poziomowanie Rhino za pomocą eliksirów XP zwiększa szanse na to, że Rhino skutecznie odeprze atak wroga. Na swoim podstawowym poziomie Rhino ma 10% szans na powstrzymanie ataku wroga.
 • Foxy
  Foxy jest pierwszym zwierzakiem, którego odblokujesz w grze Coin Master, ale jest też najbardziej wartościowym zwierzakiem w dalszej części gry. Foxy daje Ci dodatkową łopatę w rajdach, co oznacza, że masz jeszcze jedną szansę na znalezienie Monety lub wykopanie skrzyni. Foxy odblokowuje się na 4. poziomie wioski.

Tips & Tricks

Nie chowaj swoich monet!

Zawsze jesteś narażony na to, że potencjalny najazd zabierze Ci dużą część posiadanych Monet. Dlatego właśnie powinieneś wydawać Monety, kiedy tylko możesz sobie pozwolić na zakup. Jest to szczególnie ważne, jeśli skończyły Ci się Tarcze lub nie odblokowałeś jeszcze zwierzaka Rhino!

Posiadanie dużego zapasu Monet w kieszeni czyni Cię również głównym celem wielkich rajdów. Wielki najazd to najazd z maksymalną stawką, który, jeśli się powiedzie, może zakończyć się tym, że najeźdźca odejdzie z milionami Twoich Monet!

Wielkie rajdy

Jeśli masz do dyspozycji mnóstwo spinów, kusząca może być chęć podniesienia kwoty zakładu i skorzystania z bonusu zwielokrotnionych spinów. Jest to całkiem realny sposób na przyspieszenie zarabiania monet. Najlepiej jest jednak zachować swoje Spiny na najazd na bardzo bogatych graczy.

Powyżej automatu możesz zobaczyć Mistrza Monet, który został Ci przydzielony oraz jego aktualne zasoby Monet. Zachowaj swoje zakłady dla Mistrzów Monet z dużą ilością Monet. Ponieważ ilość monet, które zarabiasz podczas najazdu, jest proporcjonalna do ilości monet, które gracz ma przy sobie, używając tylko maksymalnych zakładów na bardzo bogatych Coin Masterów, masz szansę zarobić dużo monet w bardzo krótkim czasie.

Jeśli wybierasz się na wielkie rajdy, powinieneś zawsze mieć Foxy’ego jako swojego aktywnego peta. Foxy daje Ci dodatkową łopatę do kopania podczas najazdów, dzięki czemu masz dodatkową szansę na zdobycie mnóstwa monet.

Kupuj skrzynie w każdej wiosce

Pojedyncze karty nie oferują żadnych bonusów, ale skompletowanie Kolekcji Kart już tak. Zawsze powinieneś kupować tyle skrzyń, na ile cię stać, gdy wchodzisz do nowej wioski. Niższe poziomy kart stają się coraz trudniejsze do zdobycia, gdy podnosisz poziom wioski, więc początkowe etapy są najlepszymi miejscami do zdobycia niskopoziomowych kart, których potrzebujesz, aby skompletować Kolekcję. Nie ma gorszego uczucia niż konieczność wydania jokera tylko po to, aby zastąpić brakującą zwykłą kartę, którą mogłeś zdobyć już na początku gry!

Nie marnuj bonusów swojego zwierzaka

Efekt wzmacniający Twojego zwierzaka jest dostępny tylko przez cztery godziny od momentu jego aktywacji. Jeśli nie możesz grać przez cztery godziny, powinieneś wstrzymać się z aktywacją zwierzaka do czasu, aż będziesz miał czterogodzinne okno, które możesz poświęcić Mistrzowi Monet.

Dotyczy to nawet defensywnego Rhino; kiedy Twoja baza jest oblężona, nie będzie on bronił ataków, chyba że specjalnie go do tego wyślesz.

Często zadawane pytania

Jak zdobyć darmowe spiny na Coin Master?

Odwiedzając naszą stronę! Codziennie publikujemy nowe linki do darmowych spinów, jak tylko będą one dostępne.

Czy linki do darmowych spinów Coin Master wygasają?

Tak, codzienne linki, które umieszczamy na górze tej strony tracą ważność po trzech dniach, dlatego umieszczamy tylko te z dnia dzisiejszego i dwóch poprzednich dni.

Ile poziomów jest w Coin Master?

W tej chwili są 363 wioski (poziomy), w które możesz grać.

Co oznaczają gwiazdki w grze Coin Master?

Gwiazdki pokazują Twoją rangę i rangę innych graczy. Możesz zdobyć więcej gwiazdek poprzez budowanie swojej wioski i zbieranie kart.

Do czego służą karty w grze Coin Master?

Zbierasz karty, aby skompletować kolekcję, która składa się z 9 kart o tym samym temacie. Za każdym razem, gdy ukończysz kolekcję, otrzymujesz spiny i prezenty.