Kim jest Heimerdinger w Arcane?

Heimerdinger to bohater League of Legends, który istnieje od ponad 13 lat. Wygląda jak krasnolud, który wynalazł elektryczny wózek inwalidzki i czasem się podpala, co, szczerze mówiąc, jest dla mnie do przyjęcia. Ale chociaż wygląda głupio, a nawet nieszkodliwie, Heimerdinger jest jednym z najbardziej frustrujących Bohaterów w grze, a to z powodu jego wieżyczek.

Wieżyczki to mechaniczne kule, które leżą na ziemi i strzelają do wrogich bohaterów i stworów. To jedna z jego podstawowych umiejętności, ale nie jest to zwykły karabin maszynowy. Są wręcz paskudne, jeśli nie wiesz, co z nimi zrobić.

Jeśli lubisz League of Legends, to zapewne słyszałeś o Heimerdingerze, Profesorze Niezłomnym. Ale kim on jest? I dlaczego powinieneś się nim przejmować? W tym artykule odpowiem na te pytania i przedstawię wam kilka informacji o jednym z najbardziej błyskotliwych umysłów Runeterry.

Dziś zagłębimy się w świat Arcane i porozmawiamy o tym, kim jest Heimerdinger: do jakich klas należy, jakie ma umiejętności i jaki jest jego zalecany build. Mając to na uwadze, zacznijmy!

Heimerdinger w League of Legends

Heimerdinger jest Yordlem, rasą małych i futrzastych stworzeń. Jest naukowcem, wynalazcą i magiem. Wynalazł wiele urządzeń, które są przydatne w grze. Jego wynalazki pozwolą ci stworzyć potężną broń, której twoja drużyna będzie mogła użyć przeciwko wrogowi.

Jest geniuszem z wielkim mózgiem. Oznacza to, że potrafi robić wiele rzeczy naraz i szybko rozwiązywać problemy, ale może nie być w stanie zrozumieć niektórych problemów, z którymi borykają się inni ludzie, ponieważ za dużo myśli o swojej pracy!

Heimerdinger

Yordle są bardzo inteligentne, ciekawskie i przyjacielskie. Są też bardzo dobre w budowaniu, wymyślaniu i używaniu magii. Uwielbiają bawić się z istotami z innych światów, takimi jak Bohaterowie czy potwory żyjące w Arcane World. Yordle mają długi ogon zakończony kępką futra na czubku, który służy im do utrzymywania równowagi, gdy biegają na dwóch nogach zamiast na czterech łapach, jak większość zwierząt!

Heimerdinger jest małym stworzeniem wielkości dziecka. Ma duże uszy i ogromny mózg. Jego duży nos jest bardzo widoczny na twarzy. Jego długa broda spływa z podbródka i pokrywa większą część klatki piersiowej.

Główny Inżynier jest pomysłowym geniuszem, którego znajomość teorii magicznych i pamięć ejdetyczna sprawiają, że trzeba się z nim liczyć. Posiada wszechstronną wiedzę na temat sztuk Arcane, którą wykorzystuje przy projektowaniu wysoce zaawansowanej broni i innych przedmiotów. Jego ulubionym hobby jest wysadzanie rzeczy w powietrze, ale uwielbia też wymyślać nowe gadżety, które robią różne rzeczy.

Jeśli jesteś fanem szalonej nauki, to z pewnością pokochasz tego malucha. Jest jak Yoda z League of Legends – będzie twoim przewodnikiem po świecie Arcane. Heimerdinger jest nie tylko jednym z najpotężniejszych magów na planecie, ale także naukowcem, który tworzy różne fajne i przydatne gadżety i bronie.

Niektórzy mogą uważać, że przez to jest egocentryczny lub arogancki, ale my uważamy, że jego entuzjazm dla wynalazków jest na swój sposób ujmujący!

Heimerdinger w Arcane

Jako naukowiec Heimerdinger jest jednym z najbardziej szanowanych umysłów w Piltover. Pracował nad wieloma projektami, od projektowania i budowy bram hextech po opracowywanie różnych przedmiotów, które są używane na co dzień przez jego współobywateli. Jego pomysłowy umysł uczynił go autorytetem w dziedzinie nauki i postępu.

Heimerdinger Arcane

Heimerdinger spędza większość czasu pracując nad nowymi wynalazkami w Akademii Piltover, ale jest też dyrektorem kilku uczniów, którzy się tam uczą. Jednym z takich uczniów jest Ziggs, inny Yordle, którego można znaleźć także w League of Legends.

Heimerdinger ma ucznia o imieniu Viktor. Obaj urodzili się w okolicznościach, które ograniczyły ich wybór, by zostać naukowcami. I obaj zwrócili się w stronę robotyki, aby nadrobić swoje ograniczenia. Bohater zapowiedział przeróbkę Heimerdingera: “Unikalne podejście Heimerdingera do nauki pozwoliło mu opracować broń, którą każda inna instytucja w Runeterrze uznałaby za całkowicie niemożliwą, korzystając z zasobów równie tajemniczych, co niebezpiecznych.

Dopiero niedawno zainterweniowała League of Legends, mając nadzieję, że Heimerdinger wykorzysta swoje wynalazki do pracy na rzecz poprawy sytuacji wszystkich Runeterran, jeśli tylko powstrzymają go przed wysadzeniem się w powietrze!

Viktor urodził się w rodzinie o niskich dochodach w Zaun, ale okazał się geniuszem w dziedzinie nauki. W dorosłym życiu został naukowcem, który zajmował się robotyką i bronią. Urodził się z chorobą, ponieważ jego rodziców nie było stać na opiekę medyczną, co może wyjaśniać, dlaczego roboty Viktora są wszechstronne i zdolne do manipulacji, których nie ma żadna inna znana broń w Valoran.

Jego największe wynalazki

Jako wynalazca, Heimerdinger jest majsterkowiczem i myślicielem. Zamiast tego tworzył swoje narzędzia i polegał na tych, których sam nie stworzył. Przez lata stworzył wiele fantastycznych gadżetów, choć nie zawsze działają one zgodnie z przeznaczeniem. Nie zrażony, Yordle wciąż udoskonala swoje urządzenia, aż staną się najlepsze z możliwych!

Heimerdinger jest jednym z najwcześniejszych Bohaterów League of Legends, co oznacza, że jest obecny w grze od samego początku. Jego umiejętności były już ustalone, kiedy był nowicjuszem w szkole, ale z czasem uległy pewnym modyfikacjom, ponieważ Riot starał się uczynić go bardziej atrakcyjnym dla graczy. Jest jednym z czterech Bohaterów, których model został zaktualizowany w stosunku do oryginalnej wersji (pozostali to Gangplank i Garen).

Był też jednym z pierwszych bohaterów, którzy zostali wydani z umiejętnością strzału (Conduit), wieżyczkami (H-28G Evolution Turrets) oraz pasywem, który sprawia, że bohater leczy swoje wieżyczki.

Był jednym z pierwszych bohaterów, którzy zostali uwolnieni. Jest również znany jako bohater, który może grać na wiele różnych sposobów. To, jakim jesteś graczem i czego potrzebuje od niego twoja drużyna.

Cały zestaw opiera się na jego wieżyczkach, które zrzuca na mapę. Możesz je ulepszyć, aby zadawały większe obrażenia i szybciej strzelały, lub wybrać opcję, w której zadają mniejsze obrażenia, ale wystrzeliwują więcej pocisków naraz. Wybór należy do ciebie!

Wieżyczki Heimerdingera są niewątpliwie istotną częścią jego zestawu. Cały jego zestaw obraca się wokół nich, więc musisz wiedzieć, jak skutecznie ich używać. Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że wieżyczki możesz ulepszać dzięki umiejętnościom pasywnym, E, Q i R. Na początku będziesz miał jedną wieżyczkę dla każdej umiejętności, ale pod koniec swojego builda będziesz miał trzy wieżyczki. Każde ulepszenie poprawia inny aspekt: obrażenia na sekundę (DPS), prędkość ataku i maksymalną liczbę pocisków wystrzelonych za jednym razem.

We wczesnej fazie gry wieżyczki są świetne do strefowania przeciwników i ograniczania im widoczności. Załóżmy, że ustawisz wieżyczkę na obozowisku wroga w dżungli. W ten sposób pozbawiasz ich złota, które mogliby zdobyć w tym obozie, a jednocześnie pozbawiasz ich cennych zasobów, takich jak zdrowie i mana, które mogliby zdobyć, zabijając potwory z dżungli.

Możesz również użyć wieżyczek do pomocy sojusznikom, umieszczając je na wierzchu lub w pobliżu sojuszniczych stworów. Spowoduje to, że wrogie stwory będą atakować twoje wieżyczki, a nie sojuszników!

Podsumowanie

Podsumowując, Heimerdinger to interesująca postać, ponieważ różni się od większości innych bohaterów w grze. Ma niszę, której nie wypełnia wielu innych bohaterów, a jego styl gry przypominający wsparcie sprawia, że jest dobrym wyborem, jeśli szukasz nowych ról lub strategii.

Mam nadzieję, że podobało ci się to zagłębianie się w historię Heimerdingera, jednego z najbardziej kultowych Bohaterów League. Omówiliśmy wszystko, od jego przeszłości po teraźniejszość. A nawet trochę o tym, co może być w przyszłości.

W miarę jak będziemy dowiadywać się nowych rzeczy o nim w grze i śledzić podróż naszego ulubionego Yordla przez Runeterrę, zachęcam was wszystkich do śledzenia tych aktualizacji i dalszej gry! Nie jest to postać, która w najbliższym czasie stanie się nudna.

Heimerdinger to interesująca postać i świetny dodatek do uniwersum Arcane. Uwielbiamy go za jego wyjątkową osobowość, dziwaczne maniery i bezgraniczną kreatywność. Czasami jest też wyrozumiały, co sprawia, że chcemy go jeszcze bardziej! W komentarzach poniżej daj nam znać, co myślisz o naszym ulubionym wynalazcy z Yordle.