Kim jest Silco w Arcane?

W świecie Arcanów jest wiele postaci, które warto obserwować, a jedną z najbardziej ekscytujących i skomplikowanych jest Silco. Ta postać może być dziwna, ale jest też całkiem interesująca!

Zakończył się pierwszy sezon hitowego serialu Netflixa Arcane i teraz wszyscy zastanawiają się nad tajemniczym Silco. W tym wpisie poznamy kilka naszych najlepszych teorii na temat tego, kim on może być.

Internet jest pełen dzikich spekulacji na temat prawdziwej tożsamości Silco, głównego bohatera popularnego serialu Arcane. Twórcy serialu rozwiali tę tajemnicę, odmawiając wydania oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Nie przeszkodziło to jednak legionom fanów w umieszczaniu swoich teorii w wątkach na Reddicie i w sekcjach komentarzy na Youtube. W tym artykule przyjrzymy się dziesięciu możliwościom, kim może być Silco. I dlaczego przemawiają one do tak wielu graczy i widzów.

Wśród wielu postaci Arcane, nowego serialu Netflixa, Silco wyróżnia się jak nikt inny. Na początku, na podstawie zwiastunów, ludzie widzieli w nim głównego złoczyńcę. Jednak w przyszłości zdobędzie miejsce w sercach wszystkich jako jedna z najbardziej pamiętnych postaci serialu. Ten post zawiera łagodne spoilery dotyczące Arcane, więc wróć do niego po obejrzeniu serialu!

Kim jest Silco?

Silco jest kryminalistą z podziemnego miasta Piltover, któremu później nadał imię Zaun. To on nadał mu tę nazwę. W swojej historii on i Vander próbowali wywołać rewolucję przeciwko władzom Piltover.

Silco Arcane

Mieszkańcy Zaun zbyt długo cierpieli z powodu ucisku Piltover i Silco chciał ich wyzwolić. Jednak Vander zdradził go, bo widział w nim kogoś złego, kto zrobi wszystko, by zdobyć to, czego chce, nawet jeśli ten cel miałby pomóc ludziom. Środki nie do końca odpowiadały celom.

Vander próbował utopić Silco w rzekach Zaun, ale ten przeżył i od tamtej pory planuje swoją zemstę. W przyszłości sprzymierzył się z Singedem, szalonym naukowcem, który pomógł mu stworzyć dziwny narkotyk. Użył tego narkotyku o nazwie Shimmer, by zwerbować armię nadludzi, którzy w końcu spróbują przejąć Piltover.

Silco jest głównym antagonistą Arcane. Jest mistrzem manipulacji, który chce kontrolować świat za pomocą swojego przestępczego imperium, Stowarzyszenia. Chce zniszczyć wszystkie formy rządów i zastąpić je swoimi własnymi rządami.

Aby osiągnąć ten cel, planuje użyć przemocy, terroru i strachu. Silco jest gotów zrobić wszystko, aby osiągnąć swoje cele; w związku z tym będzie mordował niewinnych ludzi, jeśli pomoże mu to osiągnąć swoje cele lub zdobyć więcej władzy.

Silco jest mistrzem manipulacji i to już od jakiegoś czasu. To kryminalista, który żeruje na bliskich mu osobach, by je wykorzystać i zdobyć to, czego chce. Nie trudno zrozumieć, dlaczego jest on głównym antagonistą w Arcane: Silco jest bardzo manipulacyjną postacią, która z łatwością okręca sobie ludzi wokół palca.

Silco w grze (TFT)

League of Legends to gra MOBA typu free-to-play wydana w 2009 roku przez Riot Games. MOBA (multiplayer online battle arena) to gatunek gier wideo, w którym gracze sterują jedną postacią w drużynie i współpracują z kolegami z drużyny, aby pokonać inne drużyny i wygrać mecz.

League of Legends cieszy się ogromną popularnością – od 2022 roku gra w nią ponad 100 milionów aktywnych graczy miesięcznie. Jej popularność doprowadziła do powstania kilku spin-offów, takich jak Teamfight Tactics, w którym występuje wiele postaci z oryginalnej gry, ale z inną mechaniką rozgrywki niż w pierwszej grze – jedną z tych postaci jest Silco.

Silco w grze (TFT)

Silco jest jedną z postaci z najnowszego trybu gry League of Legends (LoL), Teamfight Tactics. Silco jest wojownikiem dystansowym o zasięgu czterech ataków i używa umiejętności, które nie wymagają celowania. Jego bierna umiejętność Impale sprawia, że jego podstawowe ataki zadają dodatkowe obrażenia, które zwiększają maksymalne zdrowie celu.

Jego pierwszą aktywną umiejętnością jest Shimmer, która sprawia, że wzmacnia on sojusznika, który później umarłby i zadaje obrażenia przeciwnikowi. Umiejętność ta anuluje również wszystkie inne działania, które wykonywał w momencie aktywacji i może być wykorzystana do uniknięcia obrażeń lub nękania wrogów. Oznacza to, że jeśli inni wrogowie w pobliżu zobaczą, że nastąpiło trafienie krytyczne, to ono nie nastąpi!

Możesz grać przeciwko znajomym lub nieznajomym, z drużyną przyjaciół, bez drużyny i nie tylko!

Aby dowiedzieć się więcej o postaciach i innych elementach Arcane, zajrzyj na ich stronę internetową. Możesz też przeczytać naszą oficjalną stronę, aby uzyskać więcej informacji o Arcane.

Dlaczego ludzie go lubią?

Silco to postać, którą trudno zrozumieć. Nie jest podobny do innych postaci w Arcane i niekoniecznie jest kimś, z kim chciałbyś się zaprzyjaźnić. Jednak jeśli spędzisz z nim trochę czasu, być może uda ci się dostrzec w nim dobro.

Silco pragnie władzy, aby móc zmieniać rzeczy na lepsze. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać egoistyczne: dlaczego ktoś miałby się przejmować tym, czego chce Silco? Ale jeśli przyjrzymy się jego motywom, to może znajdziemy w nich coś więcej niż tylko chęć zdobycia władzy dla samej władzy!

Silco jest głównym antagonistą Arcane i potężnym mózgiem. Dowodzi armią przestępców, wśród których są żołnierze, augmentowani i lordowie narkotykowi. Wpływ Silco jest tak silny, że potrafi on zamieniać ludzi w potwory, tylko na nich patrząc!

Ale nie jest cały zły. Silco ma dobre serce; chce pomóc innym, którzy urodzili się w podobnej sytuacji jak on. Aby to zrobić, chce zjednoczyć podziemie Zaun i wyzwolić je z opresji Piltover.

Jego relacje z Jinx

Kiedy Powder wysadził laboratorium Silco i przypadkowo zabił jej przyjaciół, Silco ją znalazł. Walczyła z jego siostrą Vi i miała kłopoty. Silco zazwyczaj nie przejmował się nią. W końcu była przybraną córką jego wroga Vandera.

Ale dostrzegł w niej coś. Coś, co już kiedyś zrobił. Oboje doświadczyli zdrady ze strony rodziny i zostali pozostawieni sami sobie.

Silco dostrzegł to i zaopiekował się Powder, a w końcu pomógł jej stać się Jinx, którą znamy dzisiaj.

Choć Jinx była trochę nieokrzesana, Silco kochał ją i zawsze ją osłaniał, gdy robiła coś ponad miarę. W końcu to się na nim odbiło, ale pozwolimy ci dowiedzieć się więcej na ten temat, ponieważ seria jest tego warta!

Zakończenie

Mam nadzieję, że ten post pomógł wyjaśnić pewne powszechne nieporozumienia związane z Silco. Spośród wielu postaci wprowadzonych w Arcane jest on jedną z najbardziej tajemniczych.

Nadal jednak wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Co robi pod koniec swoich odcinków? Czy kiedykolwiek dowiemy się o nim więcej lub zobaczymy go ponownie?

Jedno jest pewne: Silco to wspaniała postać i zasługuje na docenienie. Mamy nadzieję, że ten wpis rzucił trochę światła na to, co sprawia, że jest ona tak pamiętną postacią!

Fantastycznie było dowiedzieć się więcej o jego historii i podzielić się z wami tym, co wiem! Prosimy o pozostawienie pytań lub komentarzy poniżej, abyśmy mogli kontynuować dyskusję o tej postaci!